ZESPÓŁ

Katarzyna
Zborowska-Grobelna

FIZJOTERAPEUTA

Swoją karierę zawodową jako masażysta zaczęłam już podczas moich pierwszych studiów. W czasie nauki na wydziale filologii angielskiej ukończyłam kurs masażu i zaczęłam moją przygodę z masażem. Pasja i zaangażowanie w pracę masażysty oraz chęć zgłębienia wiedzy w temacie fizjologii człowieka była tak wielka, że postanowiłam rozpocząć studia na kierunku fizjoterapia i tak w 2011 roku ukończyłam studia na Akademii Medycznej z tytułem magistra fizjoterapii. Prawie 15letnie doświadczenie pokazało mi, że praca z człowiekiem to ciągła przygoda. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Moim celem jest  zadowolenie i dobre samopoczucie każdego klienta. Ciągły entuzjazm oraz całkowite oddanie się w pracę powoduje, że masaż jest narzędziem w pomaganiu ludziom poczuć się dobrze, miło i zrelaksowanie. Ten czas jest przeznaczony tylko dla niego.

Jestem osoba odpowiedzialną, otwartą i niezwykle komunikatywną, co pozwala mi łatwo nawiązać kontakt z ludźmi. 

Masaż jest niezbędny dla ciała ale także dla ducha, dlatego jest nieodzownym elementem holistycznego podejścia do klienta.

ZAREZERWUJ TERMIN

Paulina
Buraczewska

DIETETYK

„Dietetyk liberalny” tak lubię o sobie mówić – nie zamykam się na różne koncepcje żywieniowe, ponieważ uważam, że nie ma jednej dobrej diety dla wszystkich, a każdy potrzebuje indywidualnego podejścia i opieki. Jestem przekonana, że odpowiednie odżywianie jest podstawą zdrowia, a dzielenie się wiedzą, motywowanie i inspirowanie do zmiany jest moim zawodowym celem. W pracy do każdej osoby staram się podchodzić z pozytywnym nastawieniem, a każdy sukces mojego pacjenta to także mój sukces.

ZAREZERWUJ TERMIN

Izabela
Sowińska-Bajon

COACH/PSYCHOLOG

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam jeszcze podczas studiów. Ucząc się na Wydziale Zarządzania poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego zaczęłam pracę w rodzinnej spółce, zaczynając od najniższego szczebla. Zanim ukończyłam naukę, pracowałam już jako dyrektor sprzedaży. Po studiach, kontynuując tradycje rodzinne, objęłam funkcję prezesa w nowo powstałej spółce mojego pomysłu. Będąc właścicielem firmy zdobyłam niezastąpioną wiedzę z zakresu prawa i ekonomii, a także olbrzymie doświadczenie w sprzedaży, zarządzaniu ludźmi, wyznaczaniu strategii oraz prowadzeniu kampanii reklamowych. Osiągnięcie sukcesu zawodowego nie przeszkodziło mi nigdy w rozwijaniu innych pasji, a nawet pozwoliło mi podjąć naukę na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu. Tam uzyskałam uprawnienia w zakresie coachingu oraz ukończyłam studia magisterskie z psychologii. Specjalistyczna wiedza o coachingu i psychologii połączona z praktycznym doświadczeniem w zarządzaniu zaowocowały wypracowaniem własnego, unikalnego i skutecznego stylu pracy.

ZAREZERWUJ TERMIN

 

Kontakt

Kreacja Ciała
ul. Grodziska 14
60-363 Poznań
Pon-Pt: 9-18, Sob: 10-16
tel. +48 781 003 555
email: kontakt@kreacjaciala.pl