Współpraca

Paulina
Buraczewska


 

Paulina Buraczewska

„Dietetyk liberalny” tak lubię o sobie mówić – nie zamykam się na różne koncepcje żywieniowe, ponieważ uważam, że nie ma jednej dobrej diety dla wszystkich, a każdy potrzebuje indywidualnego podejścia i opieki. Jestem przekonana, że odpowiednie odżywianie jest podstawą zdrowia, a dzielenie się wiedzą, motywowanie i inspirowanie do zmiany jest moim zawodowym celem.

W pracy do każdej osoby staram się podchodzić z pozytywnym nastawieniem, a każdy sukces mojego pacjenta to także mój sukces.

 

Efekty rozłożone w czasie

Zdrowe odżywianie to mocniejsze paznokcie i kości oraz silniejsze włosy. To również piękniejsza cera, a nawet więcej energii. Ponadto, takie żywienie nie wiąże się z szybką utratą kilogramów. Dobry dietetyk sprawi, że zdrowe odchudzanie przyniesie stabilne efekty, by uniknąć tak niechcianego przez wszystkich efektu jojo. Pomimo że rozmiar się zredukuje, ciało nie będzie wygłodzone, ale silne i odżywione.


 

Indywidualnie dobrana dieta

Uważam, że dietetyk nie powinien pracować w oparciu o szablonowe rozwiązania, ponieważ każdy z pacjentów jest inny, więc wymaga indywidualnego podejścia. Odchudzanie i oczyszczanie organizmu ma o wiele większe szanse powodzenia, gdy jest oparte nie tylko na zdrowej żywności, ale także osobistych upodobaniach smakowych oraz uwarunkowaniach. Powinna to być bowiem zmiana nawyków żywieniowych na stałe, a nie jedynie tymczasowa dieta.

 

Monitorowanie efektów

Zamiana nawyków żywieniowych i modelowanie sylwetki to długotrwały proces. Aby upewnić się, że wszystko przebiega według planu, a odżywianie przynosi efekty, bardzo ważne jest monitorowanie zmian, które wciąż zachodzą. Oferuję swoją pomoc i doradztwo wszystkim tym, którzy chcieliby podjąć współpracę w Poznaniu.

 

Kontakt

Kreacja Ciała
tel. +48 781 003 555
email: kontakt@kreacjaciala.pl