Odchudzanie - Kreacja Ciała Poznań

Wciąż istnieje ogólnie przyjęte przeświadczenie zakładające, że szczupłe ciało to zawsze zdrowe, piękne ciało. Rezultatem tego jest rosnąca popularność restrykcyjnych diet eliminacyjnych, które obiecują szybką i trwałą utratę wagi.

Takie postępowanie z pewnością nie doda nikomu zdrowia, a może nawet zaszkodzić. Oferowane przez Nas odchudzanie to optymalna dieta, której celem jest przywrócenie równowagi w organizmie, a jedynie skutkiem ubocznym powrót do szczuplejszej, zdrowszej figury. Wiele osób ma dość próbowania kolejnych diet, głodzenia się i późniejszego efektu jojo. I bardzo dobrze, bo nie tędy droga. Warto jest postawić nie na jedzenie, a na odżywianie.

Oferowany przez nas program będzie idealny dla tych, którzy chcą uregulować swój metabolizm oraz gospodarkę hormonalną. Taki ponownie uzyskany balans przełoży się na ogólne samopoczucie. Przygotowany plan to:

  • trwający przez 28 dni ułożony program, którego celem jest odżywienie i naturalne oczyszczanie organizmu. Bazuje na nieprzetworzonej żywności, dzięki której możliwe jest przywrócenie poprzednio utraconego balansu.
  • 90 dni fazy stabilizacyjnej, podczas której dostarczane są zarówno wszystkie niezbędne minerały i witaminy, jak i zapotrzebowanie energetyczne tak, by Twój organizm rósł w siłę, a Ty w energię.
  • Ostatnia faza to nowy cykl życia charakteryzujący się zdrową równowagą pomiędzy tzw. sporadycznymi „grzeszkami”, a zdrowym, odżywczym jedzeniem.

Modelowanie sylwetki

Dzięki zastosowaniu się do proponowanych zaleceń, można zaobserwować o wiele lepiej i sprawniej działające procesy metaboliczne. Osoby, które wypróbowały tę metodę odczuły znaczny wzrost energii na co dzień, uregulowanie apetytu oraz większą sprężystość skóry.

Takie kompleksowe i specjalistyczne odchudzanie to również rezultaty widoczne gołym okiem: znaczny spadek wagi, młodszy wygląd oraz lepiej wyglądająca cera. To modelowanie sylwetki jest zdrowe i niezaburzające naturalnego funkcjonowania organizmu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszej siedziby w Poznaniu!

Lepszy stan zdrowia

Na nowo uzyskana równowaga w organizmie bardzo szybko przekłada się na znaczne polepszenie zdrowia. Oczyszczony z toksyn i silny organizm będzie działał na pełnych obrotach i bez problemu przeciwstawi się infekcjom.

Modelowanie sylwetki

Konsekwencją zmiany nawyków żywieniowych jest modelowanie sylwetki – dla osób z nadwagą to utrata dodatkowych kilogramów, a ci z niedowagą obserwują znaczne ustabilizowanie się masy ciała.

Poprawa samopoczucia

Odpowiednie odżywienie organizmu oraz obniżenie wieku metabolicznego będzie skutkować lepszym samopoczuciem, uregulowaniem poziomu cukru i ciśnienia krwi, jak również znacznym wzrostem energii.

Kontakt

Kreacja Ciała
ul. Grodziska 14
60-363 Poznań
Pon-Pt: 9-18, Sob: 10-16
tel. +48 781 003 555
email: kontakt@kreacjaciala.pl