Slide background

Program Przemiany Metabolicznej

Program bazuje na takim połączeniu specjalnie dobranych potraw wraz z naturalnymi i łatwo przyswajalnymi suplementami, aby pomóc ciału w ponownym uzyskaniu równowagi.

Dlaczego Nasz Program nie jest dietą?

Założeniem programu jest oczyszczanie organizmu oraz zdrowe odżywianie ciała, a nie odchudzanie. Utrata wagi jest tylko skutkiem ubocznym pozbycia się odpadów przemiany materii.

Zalety Naszego Programu

Niektóre z zalet stosowania się do zaleceń to modelowanie sylwetki, regulacja poziomu ciśnienia krwi, cholesterolu i cukru oraz znaczna redukcja tłuszczu wisceralnego, tzw. tłuszczu trzewnego.

Dietetyk, Coach i Fizjoterapeuta - Poznań

Nasze cele i wartości

Każdą osobę postrzegamy komplementarnie, ponieważ tylko w ten sposób można uzyskać pożądane rezultaty.
Jedne z najważniejszych aspektów dążenia do wyznaczonego celu to zaangażowanie oraz poświęcenie, zarówno z Naszej, jak i Waszej strony. W Kreacji Ciała każdy wkład jest istotny i składa się na jedną Całość. Co więcej, w Naszej pracy kluczowe jest kierowanie się odpowiednimi wartościami.

Nasi Klienci

Klient jest najwżniejsą osobą w naszej Firmie.
To przez niego stajemy się lepsi, bardziej doświadczeni oraz otwarci na rozwój. Każdego dnia pracujemy nad rozpoznaniem jego potrzeb i spełnieniem jego oczekiwań! Siedzibą naszej firmy jest Poznań, właśnie tam przygotowujemy konkretne rozwiązania dla naszych klientów.

Nasza odpowiedzialność

Ważne jest to, co możemy osiągać poprzez naszą codzienną pracę.
Ma ona zauważalne przełożenie na podniesienie Twojego komfortu życia, a także na oczyszczanie organizmu i ogólnie osobistą przemianę.

Nasza komunikacja

Wzajemne zaufanie umożliwia stworzenie relacji, w której bez obaw można omawiać błędy.
To na nich się uczymy, wspólnie podejmujemy wyzwania i rozwiązujemy problemy. Dlatego tak ważne jest stworzenie poprawnej i pozytywnej relacji, do której My jako Zespół dążymy.

Nasza motywacja

Klient jest naszym najwyższym priorytetem i to dla niego dajemy z siebie wszystko.
Z tego względu, zarówno praca indywidualna, jak i zespołowa w naszym studiu w Poznaniu zapewnia tak rewelacyjne rezultaty!

MOJA DECYZJA

Przez wiele lat przeżywała naprzemiennie okresy odchudzania i objadania się. Na końcu i tak tyła, a waga wciąż pokazywała więcej kilogramów, pomimo stosowanych diet. Ostatecznie trafiła do nas. Zastosowała się do naszych wskazówek i po jakimś czasie zauważyła nie tylko zmiany wizualne, ale również te wewnętrzne – teraz cechuje ją o wiele bardziej przyjazne nastawienie do ludzi, a nasze metody nazywa innowacyjnymi, które jako jedyne dostosowane są do nowoczesnego, szybkiego życia.

Serdecznie polecam Kreacje Ciała!

Uwierzyłam w siebie...!
Uwierzyłam, że mogę..!
Uwierz i TY!

Więcej

Galeria

Aktualności

2018-11-17

Wielkie zmiany...

Zmieniamy się dla Was...i dla siebie - powstała Fundacja Kreacja Ciała Plus

Więcej
2018-10-17

Brak możliwości płatności kartą!

Uwaga!

Niestety chwilowo nie można u nas płacić kartą.

Więcej
2018-09-06

Warsztaty Kreacja Kobiecości - od akceptacji do inspiracji!

Już 06.10.2018 w Hotelu Rodan w Kórniku zapraszamy wszystkie Panie na bezpłatne warsztaty dla kobiet, które pragną odkryć swoje wewnętrzne piękno i uświadomić sobie, jak bardzo są niezwykłe, wartościowe oraz atrakcyjne - niezależnie od tego, co przynosi im każdy dzień!

Więcej
Wszystkie aktualności

Kontakt

Kreacja Ciała
tel. +48 781 003 555
email: kontakt@kreacjaciala.pl