kreacja ciala
kreacja ciala

Mgr Katarzyna Zborowska-Grobelna

Swoją karierę zawodową masażystki rozpoczęła jako studentka filologii angielskiej. Wtedy wybrała się na pierwszy kurs masażu i tak zaczęła się przygoda, która trwa do teraz. Pasja, zaangażowanie w pracę i chęć zgłębienia wiedzy była tak wielka, że postanowiła rozpocząć studia, które ukończyła w 2011 r., uzyskując tytuł magistra fizjoterapii na Akademii Medycznej w Poznaniu.

 

Prawie 15 letnie doświadczenie pokazało jej, że praca z człowiekiem to nieustające wyzwanie, dlatego do każdego podchodzi indywidualnie. Jej celem jest wspieranie zdrowia, zadowolenia i dobrego samopoczucia  każdego Klienta. Ciągły entuzjazm i całkowite oddanie się pracy powoduje, że masaż stał się nie tylko pracą, ale narzędziem w pomaganiu ludziom, dlatego swoje działania zawodowe postanowiła włączyć w ramy działalności NGO. Tak zrodziła się Fundacja Kreacja Ciała Plus.

 

Jest osoba odpowiedzialną, otwartą i niezwykle komunikatywną, co pozwala jej łatwo nawiązać kontakt z ludźmi. Masaż jest niezbędny nie tylko dla ciała, ale także dla ducha. Jest nieodzownym elementem holistycznego podejścia do klienta i całościowego wspierania zdrowia.

Mgr Agata Przybylska

Psycholog, psychodietetyk. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, psychoterapeuta w trakcie szkolenia psychoterapii integratywnej. Studentka dietetyki na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. 

Zdobywała doświadczenie w wielu placówkach zdrowia psychicznego, m. in.: w Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera w Poznaniu, Centrum Zdrowia Psychicznego HCP oraz w Ośrodku Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej IN SPE. 

Ustawicznie poszerza swoje kompetencje z zakresu psychodietetyki i psychologii zdrowia na licznych szkoleniach i konferencjach.

W Fundacji Kreacja Ciała Plus udziela konsultacji psychologicznych i psychodietetycznych, prowadzi szkolenia oraz warsztaty rozwojowe.

 

 

 

Mgr Kinga Czochra

Kinga Czochra – magister fizjoterapii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, obecnie studentka drugiego roku dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Uczestniczyła w wielu certyfikowanych kursach z zakresu technik masażu, terapii manualnej, dietetyki klinicznej, sportowej. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć gimnastycznych indywidualnych oraz grupowych. Specjalizuje się w urazach sportowych, zespołach bólowych różnego rodzaju, w tym bólach kręgosłupa, korektach wad postawy. Pracuje technikami terapii manualnej oraz terapii tkanek miękkich. 

Do pracy z pacjentami wykorzystuje również masaż tkanek głębokich, techniki PNF, mięśniowo-powięziowe i terapię punktów spustowych oraz kinesiotaping. Dzięki różnym przedsięwzięciom publicznym, wolontariackim posiada doświadczenie w organizacji akcji aktywizujących społeczeństwo, głównie dzieci w wieku szkolnym oraz osoby starsze. 

Mgr Angelika Korcz

Angelika Korcz jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, kierunku Dietetyka. W trakcie studiów nabyła nie tylko wiedzę wyspecjalizowaną w dziedzinie racjonalnego odżywania człowieka, ale również niezbędne doświadczenie, przygotowujące do zastosowania odpowiedniego postępowania dietetycznego u różnych grup ludności. Dyplom jednak nie oznacza dla niej końca rozwoju, w związku z tym nieustannie poszerza swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach naukowych oraz szkoleniach. Ukończyła między innymi kurs dietetyki sportowej, psychodietetyki, edukatora w cukrzycy czy zdrowego odżywiania kobiet w ciąży i dzieci.

Od 2016 r. z sukcesami prowadzi swój gabinet dietetyczny, gdzie pomaga osobom zmagającym się z nadwagą i otyłością. Jadłospisy, które układa, pomagają zobaczyć, że dieta nie jest serią wyrzeczeń, ale początkiem smacznego i bezbolesnego procesu zmiany nawyków żywieniowych.

W kuchni lubi eksperymentować a swoimi przepisami dzieli się na blogu kulinarnym. Na co dzień miłośniczka podróży, jogi i fotografii kulinarnej. 

Katarzyna Andrzejewska

Od 15 lat pracuje w branży odzieżowej, od 20 lat hobbystycznie interesuje się technikami makijażu. Karierę rozpoczęła w firmie GERRY WEBER, zdobywając fundamentalną wiedzę dotyczącą doboru garderoby. Regularne i liczne szkolenia sprawiły, że wykształciła w sobie świetne wyczucie kolorystyki, co postanowiła wykorzystać zatrudniając się w ROYAL COLECTION. W ciągu miesiąca otrzymała stanowisko stylisty i zaczęła zarządzać działem damskim, nadal doskonaląc się w doborze odpowiedniej kolorystyki i fasonów dla klientek. Ciężko pracując, została doceniona przez kolejną firmę, która zaproponowała jej stworzenie własnego BRANDU. W tym czasie jednocześnie pełniła funkcję managera salonu, VM managera i brand managera. Następnie powstał SONO IDONI – salon w sercu Starego Browaru. Prowadziła szkolenia, wypuszczając doskonałych stylistów, handlowców i visual marchendisingów, jej klientami był m. in. personel Piano Baru. Pracowała na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży i kreowania wizerunku osób, kiedy przyjęła ofertę przez świetnie prosperujący butik polskich projektantów BOHOBOCO. To tutaj zrodził się pomysł, by nie pozostawiać klientek bez kompletnego wizerunku. Kończąc współpracę z firmą, odbyła kilka profesjonalnych kursów makijażowych, prowadzonych przez najlepsze polskie wizażystki - Katarzynę Zielińską, Annę Wrzodak oraz Magdę Pieczonkę. Obecnie zajmuje się prowadzeniem warsztatów i kursów makijażu, zarówno indywidualnych jak i grupowych

 

Małgorzata Sikorska 

Stylistka personalna DRESS NO STRESS.

Motywuje do dbania o spójny wizerunek. Pomaga znaleźć wymarzony styl. Ubiera kreatywnie, dobierając idealne kolory i fasony. Bawi się modą i stylem, wydobywając atuty i tuszując ewentualne mankamenty sylwetki.
Pasja do ubierania siebie, przyjaciół i obcowania ze światem mody w sposób naturalny przerodziła się w pracę, którą kocha. 


Przez kilkanaście lat pracowała w korporacji jako przedstawiciel, stosując wymagany dress code. Dzis pokazuje klientom, jak zachować dress code, tworząc równocześnie swój indywidualny styl.