Współpraca

Magdalena Kocurek

Wizażystka

Magdalena Kocurek od 12 lat zajmuje się wizażem i stylizacją / włosów oraz sylwetki.  
Prowadzę warsztaty z makijażu indywidualne oraz grupowe. Od 4 lat jestem właścicielką warsztatu kobiecości Stolarnia w Poznaniu. Na stałe współpracuję z kilkoma agencjami reklamowymi gdzie mam okazję realizować się przy produkcjach reklamowych czy też filmowych. Od kilku lat zajmuję się również aranżacją planu oraz scenografią oraz kostiumami ( takie spektakle jak "Ciekawa pora roku", "Kochanie, zabiłem nasze koty", " 4,12") Mam na swoim koncie współpracę przy produkcji okładek do płyt takich wykonawców jak Kasia Wilk czy Maleńczuk.
Współpracuję z celebrytami. Miałam okazję malować min. Marysię Sadowską a na stałe współpracuję z Barbarą Kurdej-Szatan.
Pracowałam na planie Kocham Cię Polsko gdzie miałam okazję poznać i pracować z niemalże cała cyberiadą polską.
Mam na swoim koncie okładki do magazynów takich jak Gala czy Viva.  
Pracuję przy pokazach mody ale i też wykonuję makijaże ślubne czy okolicznościowe.  
Pracowalam przy edytorialach takich marek modowych jak Semper, TopSicret czy Dimel.
Współpracuję z wieloma fotografami przy sesjach zdjęciowych indywidualnych jak i modowych.
Urodziłam się z tym rodzajem wrażliwości estetycznej, który pozwala mi dojrzeć w każdym człowieku piękno a co najważniejsze wydobyć je i podkreślić. Jestem po to aby pomóc ludziom poczuć się dobrze we własnym ciele a poprzez makijaż oraz adekwatnie dobraną garderobę podkreślić ich piękno a co za tym idzie spowodować wzrost poczucia pewności oraz większej akceptacji siebie.

Katarzyna Baraniak

Trener personalny

Sport towarzyszy mi odkąd pamiętam, ale w najśmielszych marzeniach nie sądziłam, że sama kiedyś będę prowadziła treningi fitness, a już na pewno, że zostanę Trenerem Personalnym. Mimo, że moje wykształcenie powędrowało w innym kierunku, serce nie mogło żyć bez regularnych treningów, ruchu, endorfin po solidnym wysiłku. W 2009 roku ukończyłam kurs instruktorski otrzymując tytuł Professional Basic Fitness Instructor. I tak obok pracy zawodowej, rola instruktora fitness towarzyszyła mi prawie każdego wieczoru, dzięki czemu mam już 7-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Przez te lata wyzwaniem było oprócz pełnoetatowej pracy biurowej pogodzić wieczorne treningi fitness a z czasem także małe dziecko. Jednak pasja i uzależnienie od sportu nie pozwoliły mi zrezygnować. W końcu postanowiłam oddać się temu, co kocham w 100% i oto jestem. Wzbogacona o wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat personalnego treningu sportowego, będę się starała motywować i pomagać osobom, które potrzebują rady i towarzystwa w drodze do zdrowej sylwetki i akceptacji samego siebie. Osobom, które źle czują się w zatłoczonych klubach fitness, a same nie potrafią zmobilizować się do ćwiczeń w pojedynkę. Osobom zapracowanym, które większość dnia spędzają za biurkiem i potrzebują pomocy w utrzymaniu zdrowej sylwetki oraz łagodzeniu dolegliwości związanych z siedzącym trybem życia takich jak bóle pleców, zła postawa ciała itp., a które ze względu na napięty harmonogram dnia mają czas na trening w różnych godzinach i dniach tygodnia, przez co nie mogą korzystać z regularnych zajęć w klubach. Chciałabym też poprzez promowanie aktywności ruchowej mobilizować do ćwiczeń osoby z grupy wiekowej +50, które lepiej czują się w towarzystwie mniejszej liczby ćwiczących i chcą ze względu na swój wiek i oczekiwania, aby skupić się indywidualnie na technice i pracy nad formą, która dostosowana będzie dokładnie do ich potrzeb. Mamom, które nie radzą sobie z powrotem do figury z przed ciąży, których niemoc i zmęczenie doskonale rozumiem sama nią będąc. Osobom zapracowanym i zestresowanym, którym trudno jest znaleźć czas i siłę na treningi w fitness klubie i wolą poćwiczyć w zaciszu domowym, czy na świeżym powietrzu.

Potrzebujesz kompana do ćwiczeń? Potrenujmy razem!

 

Basia Libako

Instruktorka jogi

Instruktorka jogi, organizatorka wyjazdów w  poszukiwaniu inspiracji, pasji, nowych doświadczeń i znajomości.
„W jodze jak w życiu - eksperymentuję i nie trzymam się sztywnych reguł. Uwielbiam jogę, ale podchodzę do niej po swojemu. Łączę różne, inspirujące mnie style, zarówno jogi, jak i ruchu jako takiego. Nie kalkuję i nie przekładam jej na nasz grunt – powstała w innej kulturze, innym kraju i klimacie. Konfrontuję indyjskie doświadczenia i mądrości ze współczesnym światem i teraźniejszością. Moja joga to joga współczesnej kobiety, która wie czego chce, dba o dobre samopoczucie i dobry wygląd, ale w niczym nie jest skrajna. Gorące serce, chłodny umysł. Kontrola ciała i oddechu. Swoboda tworzenia i wolności. Równowaga we wszystkim. Bezcenne.”

 

Kontakt

Kreacja Ciała
ul. Grodziska 14
60-363 Poznań
Pon-Pt: 9-18, Sob: 10-16
tel. +48 781 003 555
email: kontakt@kreacjaciala.pl