Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Program Przemiany Metabolicznej

Program bazuje na takim połączeniu specjalnie dobranych potraw wraz z naturalnymi i łatwo przyswajalnymi suplementami, aby pomóc ciału w ponownym uzyskaniu równowagi.

Dlaczego Nasz Program nie jest dietą?

Założeniem programu jest oczyszczanie organizmu oraz zdrowe odżywianie ciała, a nie odchudzanie. Utrata wagi jest tylko skutkiem ubocznym pozbycia się odpadów przemiany materii.

Zalety Naszego Programu

Niektóre z zalet stosowania się do zaleceń to modelowanie sylwetki, regulacja poziomu ciśnienia krwi, cholesterolu i cukru oraz znaczna redukcja tłuszczu wisceralnego, tzw. tłuszczu trzewnego.

Dietetyk, Coach i Fizjoterapeuta - Poznań

Nasze cele i wartości

Każdą osobę postrzegamy komplementarnie, ponieważ tylko w ten sposób można uzyskać pożądane rezultaty.
Jedne z najważniejszych aspektów dążenia do wyznaczonego celu to zaangażowanie oraz poświęcenie, zarówno z Naszej, jak i Waszej strony. W Kreacji Ciała każdy wkład jest istotny i składa się na jedną Całość. Co więcej, w Naszej pracy kluczowe jest kierowanie się odpowiednimi wartościami.

Nasi Klienci

Klient jest najwżniejsą osobą w naszej Firmie.
To przez niego stajemy się lepsi, bardziej doświadczeni oraz otwarci na rozwój. Każdego dnia pracujemy nad rozpoznaniem jego potrzeb i spełnieniem jego oczekiwań! Siedzibą naszej firmy jest Poznań, właśnie tam przygotowujemy konkretne rozwiązania dla naszych klientów.

Nasza odpowiedzialność

Ważne jest to, co możemy osiągać poprzez naszą codzienną pracę.
Ma ona zauważalne przełożenie na podniesienie Twojego komfortu życia, a także na oczyszczanie organizmu i ogólnie osobistą przemianę.

Nasza komunikacja

Wzajemne zaufanie umożliwia stworzenie relacji, w której bez obaw można omawiać błędy.
To na nich się uczymy, wspólnie podejmujemy wyzwania i rozwiązujemy problemy. Dlatego tak ważne jest stworzenie poprawnej i pozytywnej relacji, do której My jako Zespół dążymy.

Nasza motywacja

Klient jest naszym najwyższym priorytetem i to dla niego dajemy z siebie wszystko.
Z tego względu, zarówno praca indywidualna, jak i zespołowa w naszym studiu w Poznaniu zapewnia tak rewelacyjne rezultaty!

MOJA DECYZJA

Przez wiele lat przeżywała naprzemiennie okresy odchudzania i objadania się. Na końcu i tak tyła, a waga wciąż pokazywała więcej kilogramów, pomimo stosowanych diet. Ostatecznie trafiła do nas. Zastosowała się do naszych wskazówek i po jakimś czasie zauważyła nie tylko zmiany wizualne, ale również te wewnętrzne – teraz cechuje ją o wiele bardziej przyjazne nastawienie do ludzi, a nasze metody nazywa innowacyjnymi, które jako jedyne dostosowane są do nowoczesnego, szybkiego życia.

Serdecznie polecam Kreacje Ciała!

Uwierzyłam w siebie...!
Uwierzyłam, że mogę..!
Uwierz i TY!

Więcej

Zespół

Katarzyna
Zborowska-Grobelna

FIZJOTERAPEUTA

Masaż zawsze mnie ciekawił, ale dopiero będąc studentką filologii angielskiej w Poznaniu, poszłam na swój pierwszy kurs, który zainteresował mnie na tyle, że zdecydowałam się na rozpoczęcie studiów na kierunku fizjoterapia. Dzięki ukończeniu ich w 2011, jestem tutaj i mogę pomagać m.in. poprzez masaż rehabilitacyjny.

Paulina
Buraczewska

DIETETYK

Wiem, że dobry dietetyk powinien mieć otwarty umysł na nowe pomysły żywieniowe i rozmaite wariacje. To dlatego za każdym razem podchodzę do każdego przypadku indywidualnie, by nabyte przez klientów zdrowe nawyki stały się postawą na całe życie. Ostatecznie ich sukces jest również moim sukcesem.

Izabela
Sowińska-Bajon

COACH

Już podczas studiów rozwijałam się zawodowo, a kiedy ukończyłam naukę na Wydziale Zarządzania, pełniłam funkcję prezesa w nowej spółce. Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich z psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Zdobyłam tam również uprawnienia, które pozwalają mi pracować jako coach.      

ZAREZERWUJ SPOTKANIE

PIERWSZA WIZYTA GRATIS

Galeria

Aktualności

2017-10-19

Fotorelacja ze spotkania Ligi Kobiet Sukcesu!

Zobaczcie relację z ostatniego spotkania Ligi Kobiet Sukcesu, na którym opowiadałyśmy o naszym flagowym produkcie!

Więcej
2017-09-04

Pakiet dieta

Znacie już nasz pakiet dietetyczny?

Więcej
2017-09-04

Pakiet coaching

Czy Ciebie też męczą ostatnio takie wątpliwości..?

Więcej
Wszystkie aktualności

Kontakt

Kreacja Ciała
ul. Grodziska 14
60-363 Poznań
Pon-Pt: 9-18, Sob: 10-16
tel. +48 781 003 555
email: kontakt@kreacjaciala.pl