kreacja ciala
kreacja ciala

Masaż rehabilitacyjny

 Sesja trwa 30 min. w przypadku wybranej części ciała lub 60 min. całe ciało. Sprawdź terminy w kalendarzu.

Czasami nasi klienci w Poznaniu uskarżają się na bóle pleców i złą postawę ciała np. nieprawidłowe siedzenie czy garbienie się. Inni z kolei przechodzą przez fizjoterapię po urazie czy operacji, chcąc odzyskać pełną sprawność. W obu tych przypadkach, masaż rehabilitacyjny może bardzo pomóc.

Jest on zwykle stosowany po różnorodnych zabiegach lub wypadkach, aby odzyskać pełną sprawność ciała. U osób zdrowych, którym dokuczają pewne bóle, powoduje odczuwalną poprawę. Stanowi także skuteczne uzupełnienie regularnych ćwiczeń wykonywanych na fizjoterapii. Taki sposób wspomagania leczenia bazuje na doskonałej znajomości anatomii ludzkiej i dlatego powinien zawsze być wykonywany przez odpowiednio wykwalifikowanego specjalistę.

 

Masaż rehabilitacyjny - zalety

 

Walka z bólem

W przypadku różnego rodzaju bólów, masaż rehabilitacyjny może zadziałać cuda. Jeśli jest prawidłowo wykonany, z pewnością pomoże załagodzić lub całkowicie pozbyć się rozmaitych nieprzyjemnych dolegliwości.

Powrót do sprawności

Jest to również sposób na efektywne usprawnienie funkcjonowania mięśni i stawów. Często zalecają go lekarze, gdyż idealnie sprawdza się np. po kontuzji sportowej.

Rehabilitacja

Przy stłuczeniach czy skręceniach, odpowiednio przeprowadzony masaż przeciwdziała przykurczom i zrostom oraz znacząco przyspiesza gojenie się ran, a także wchłanianie krwiaków i wylewów.

Leczenie

Przy różnych niepełnosprawnościach, np. u osób chorych na stwardnienie rozsiane, by poprawić sprawność i jakość życia, łączy się masaż rehabilitacyjny wraz z innymi efektywnymi metodami.

 

 

W naszej ofercie

 

Masaż rehabilitacyjny
wybranej części ciała


Czas: 30 minut
Cena: 90zł

Masaż rehabilitacyjny
całego ciała


Czas: 60 minut Cena: 150zł
Czas: 90 minut Cena: 200zł