Dietetyk - Kreacja Ciała Poznań

 

Paulina Buraczewska

„Dietetyk liberalny” tak lubię o sobie mówić – nie zamykam się na różne koncepcje żywieniowe, ponieważ uważam, że nie ma jednej dobrej diety dla wszystkich, a każdy potrzebuje indywidualnego podejścia i opieki. Jestem przekonana, że odpowiednie odżywianie jest podstawą zdrowia, a dzielenie się wiedzą, motywowanie i inspirowanie do zmiany jest moim zawodowym celem.

W pracy do każdej osoby staram się podchodzić z pozytywnym nastawieniem, a każdy sukces mojego pacjenta to także mój sukces.

Efekty rozłożone w czasie

Zdrowe odżywianie to mocniejsze paznokcie i kości oraz silniejsze włosy. To również piękniejsza cera, a nawet więcej energii. Ponadto, takie żywienie nie wiąże się z szybką utratą kilogramów. Dobry dietetyk sprawi, że zdrowe odchudzanie przyniesie stabilne efekty, by uniknąć tak niechcianego przez wszystkich efektu jojo. Pomimo że rozmiar się zredukuje, ciało nie będzie wygłodzone, ale silne i odżywione.


Indywidualnie dobrana dieta

Wierzę, że wszyscy jesteśmy różni i właśnie dlatego w swojej pracy nie bazuję na utartych schematach. Aby odchudzanie i oczyszczanie organizmu przyniosło długotrwałe efekty, powinno zostać oparte nie tylko na zdrowym żywieniu, ale również na indywidualnych preferencjach i predyspozycjach. Nie może to być tylko krótkotrwała dieta, a trwała zmiana nawyków żywieniowych.

Monitorowanie efektów

Zamiana nawyków żywieniowych i modelowanie sylwetki to długotrwały proces. Aby upewnić się, że wszystko przebiega według planu, a odżywianie przynosi efekty, bardzo ważne jest monitorowanie zmian, które wciąż zachodzą. Oferuję swoją pomoc i doradztwo wszystkim tym, którzy chcieliby podjąć współpracę w Poznaniu.

Kontakt

Kreacja Ciała
ul. Grodziska 14
60-363 Poznań
Pon-Pt: 9-18, Sob: 10-16
tel. +48 781 003 555
email: kontakt@kreacjaciala.pl